Jak pracujeme

Provozujeme penzion U černého koně, který jsme vlastními silami opravili a dále na něm pracujeme. Máme zkušenosti s opravami domů i bytů a proto jsme začali dovednosti posktytovat i lidem, kteří na to sami nestačí. Rádi pomáháme lidem, kteří ocení kvalitní práci.

Poskytujeme služby hodinového manžela, který zastane veškerou chlapskou práci. Od drobných oprav přes stěhování či odvoz nepotřebných či starých kusů nábytku a spotřebičů. Pomůžeme vám se zednickými opravami, montážemi či zapojením. Postaráme se o váš dům, byt i zahradu. A pomůžeme vám s převozem, čištěním a mytím vozů a motorek.

Hodinová manželka je tu zejména pro ženské práce, jako je úklid, čištění nebo natírání povrchů. Drobné zahradní práce, úpravy záhonů nebo keřů zastaneme také. Poskytujeme péči o sezónní nemovitosti a dovedeme se krátkodobě postarat i o vaše zvířata. S námi máte vždy jistotu, že je vše na 100 %.

A když potřebujete práce udělat opravdu hodně, například při stěhování nebo rekonstrukci, přijedeme oba. Dovedeme si sehnat i pomocné ruce a nezalekneme se jakéhokoliv úkolu.

Pro zahájení spolupráce potřebujeme vědět, jak vám můžeme pomoct. Hodí se nám popis nebo fotografie. Samozřejmě se musíme přijet podívat, ale někdy už se správným vybavením a můžeme práci rovnou udělat. Vždy vám sdělme odhadovanou cenu, avšak někdy můžou nastat komplikace, například při zednických pracích. Spolehnout se můžete na férové jednání a milý přístup.

 

Poptejte služby hodinových manželů

Kontaktujte nás